Showing 22993–23040 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,088
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,468
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.45CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$885
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.45CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$885
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$885
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,346
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,102
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$2,102
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.63CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,576
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,684
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2CTBAGED |
| Stone Weight: | 0.85CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$11,952
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 0.85CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,283
MEN’S DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$3,780
MEN’S DIAMOND & EMERALD RING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 0.75CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$3,600
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.25CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$3,204
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,684
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$3,600
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 1.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,692
HIS & HERS DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,432
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.50CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,080
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.37CT |
| Stone Weight: | 3.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$7,171
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$813
DIAMOND INSERT RING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.20CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$878
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$993
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 1.00CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$993
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.45CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,800
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,800
DIAMOND INSERT RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,462
INSERT DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$3,081
ENGAGEMET& INSERT DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Two-Tone Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,500
Wedding & Insert Diamond ring
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,484
ENGAGEMET& INSERT DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.61CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,708
Wedding & Insert Diamond ring
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,469
ENGAGEMET& INSERT DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.61CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,520
DIAMOND WEDDING BAND
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Two-Tone Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,354
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,168
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,199
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$3,132
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.40CTCENTER |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,700
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.84CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,088
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.85CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$2,138
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.20CTGNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,972
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.72CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,980
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.72CT |
| Stone Weight: | 1.25CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$3,168
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,052
Showing 22993–23040 of 29645 resultsSorted by latest



