Necklace
Shop Our Range Below
Showing 1–48 of 380 resultsSorted by latest
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | IC 24" - Adjustable slider closure |
$100
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel |
| Size/Chain length: | IC 24" - Adjustable slider closure |
$100
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,098
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,116
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$813
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$612
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,576
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$900
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$878
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$806
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$784
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$792
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$741
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$684
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$684
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$666
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$597
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$604
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$496
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,147
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,053
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.1CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$792
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,029
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$774
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.41CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,080
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 4CT |
| Stone Weight: | 12.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$18,900
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 4.3CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$16,560
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.88CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,764
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.53CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,638
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 1.47CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,628
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,548
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,260
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.15CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,800
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,231
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.14CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,854
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.65CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,598
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,634
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,274
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,396
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.09CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,814
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$849
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.33CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,484
Showing 1–48 of 380 resultsSorted by latest



