Showing 24865–24912 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$756
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.88CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,634
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | 0.88CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,476
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 2.20CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,212
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.18CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,361
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.95CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,772
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 |
| Stone Weight: | 0.70CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,440
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,536
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,523
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.88CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,274
EMERALD STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.60CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$504
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 8.30CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$5,184
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 7.20CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$3,600
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 3.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$3,744
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30CT |
| Stone Weight: | 4.40CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$7,128
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 1.05CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,339
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | 6.50CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$4,248
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.25CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$4,348
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,232
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.25CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,032
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.90CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,440
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,353
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,440
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,851
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,851
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,851
SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,080
OPAL EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$540
OPAL EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$540
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.05CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,836
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,742
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.95CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,742
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$9,525
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,039
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,232
RUBY EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$525
AQUAMARINE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.60CTAQ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$468
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 2.50CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,036
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 2.60CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,440
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 2.50CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,036
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 0.84CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,548
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.80CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Sapphire |
$2,448
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,584
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,123
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,350
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,476
Showing 24865–24912 of 29645 resultsSorted by latest



