Showing 25537–25584 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 0.10CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,782
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.18 |
| Stone Weight: | 0.35CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,476
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,912
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.96CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,860
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,112
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,832
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$954
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$698
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,116
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,080
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.09CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,296
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,476
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,286
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,728
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,420
NECKLACE WITH MIX SAPPHIRE
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.40CTMXSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSapphire |
$1,166
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.97CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,936
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.92CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,124
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,317
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.62CT |
| Stone Weight: | 1.18CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,952
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,232
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$900
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$936
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,448
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | 0.28CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,137
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$864
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,584
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.41CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,548
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,620
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.78CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,572
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,070
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,448
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,448
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,771
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.68CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,181
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.55CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,317
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,728
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.22CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,512
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.22CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,512
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,296
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,360
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,022
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$633
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,072
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,044
Showing 25537–25584 of 29645 resultsSorted by latest



