Showing 25633–25680 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,052
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,260
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,512
BLACK DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,628
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,788
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$3,196
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,512
RUBY & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.70CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,440
RUBY & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,016
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 0.15CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,652
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,288
RUBY & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.53CT |
| Stone Weight: | 1.12CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,844
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,608
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,888
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,140
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.73CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,608
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,680
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,880
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,572
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,888
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,464
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,628
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$3,204
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,886
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 4.50CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$8,388
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 2.95CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$7,398
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 3.1CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$7,956
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 5.20CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$8,568
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 3.36CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$7,452
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 8.45CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$11,196
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 11.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,868
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 5.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$17,640
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,462
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,308
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,976
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,692
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,566
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 3.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,440
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,380
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.72CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,233
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 3.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,656
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.5CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,436
Showing 25633–25680 of 29645 resultsSorted by latest



