Showing 26257–26304 of 29645 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.25CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,140
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 2.35CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,592
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 2.25CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,592
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 2.95CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,364
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 1.80CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,952
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.66CT |
| Stone Weight: | 2.20CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,824
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,253
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,123
LADIES DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.83CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,760
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.60CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,643
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,046
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 0.40CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,224
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,123
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,124
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,973
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04CT |
| Stone Weight: | 0.44CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,274
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,274
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 0.35CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,980
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.32CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,101
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$864
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.98CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,232
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,088
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 1.55CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,780
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,095
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,368
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.07CT |
| Stone Weight: | 2.50CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$5,112
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,277
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.42CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,469
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,080
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
DIAMOND & BLUE TPZ&AMTHYS RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 15.00CTSEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$2,282
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 6.00CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,281
DIAMOND & MULTI COLOR SMI RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 4.40CTSEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$2,376
FANCY SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.64CT |
| Stone Weight: | 3.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,305
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,325
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 2.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$6,789
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,517
LADIES DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.87CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,729
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 1.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,418
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,728
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 1.50CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,923
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 1.20CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,880
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 6.50CTAM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$2,037
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 1.05CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,916
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,046
Showing 26257–26304 of 29645 resultsSorted by latest



