Showing 26833–26880 of 29645 resultsSorted by latest
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 4.95CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,736
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 1.85CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,204
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 4.25CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$4,176
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 3.65CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,608
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$2,937
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.70CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,476
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$2,937
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 1.50CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,262
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 2.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,232
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,239
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.50CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,664
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.25CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,792
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.50CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,916
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.55CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,843
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,908
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$2,462
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.35CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,792
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.08CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,648
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.90CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,814
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.53CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,324
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04CT |
| Stone Weight: | 0.65CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$979
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.65CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$813
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,432
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,382
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 0.45CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,389
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 0.42CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,404
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.85CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,598
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,196
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.65CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,656
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$2,160
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.25CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,368
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.45CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,383
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.55CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,422
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,468
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$2,160
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,360
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.40CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,360
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,792
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.75CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,382
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,684
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.55CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,425
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.60CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,713
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.09CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,656
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 1.20CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,036
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$950
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 0.60CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$950
Showing 26833–26880 of 29645 resultsSorted by latest



