Showing 27649–27696 of 29639 resultsSorted by latest
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,692
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,670
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | 0.76CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,224
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | 0.88CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,224
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,713
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 0.23CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$813
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 0.16CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$813
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04CT |
| Stone Weight: | 0.65CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,195
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,173
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,576
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,749
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.50CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,592
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 2.75CTGRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,548
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 1.4CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,584
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,476
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 1CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,433
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 1.20CTGRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,396
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.65CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,440
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 2.00CTAQ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,952
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$828
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$698
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 2.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$5,184
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.5CT |
| Stone Weight: | 1.25CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,168
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.5CT |
| Stone Weight: | 1.47CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,312
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.54CT |
| Stone Weight: | 0.57CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,736
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.25CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,548
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.73CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,238
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.62CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,260
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.52CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,245
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 2.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,502
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 1.75CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,469
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.45CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,893
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.38CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,828
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,412
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,505
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,354
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.88CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,152
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,152
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.68CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,173
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,173
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,080
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 0.37CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,210
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 0.28CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,239
DIAMOND WEDDING BAND
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,029
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 2.10CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,508
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 1.60CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$5,544
Showing 27649–27696 of 29639 resultsSorted by latest



