Showing 1–48 of 344 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Stone Weight: | 0.44 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,944
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Stone Weight: | 0.75 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$892
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Stone Weight: | 0.82 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,612
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Stone Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,267
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Stone Weight: | 0.67 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,728
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Stone Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,281
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Stone Weight: | 0.58 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,051
Showing 1–48 of 344 resultsSorted by latest



