Bangle
Shop Our Range Below
Showing 1–48 of 65 resultsSorted by latest
Minimal linear
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel with crystal |
| Size/Chain length: | IC 52mm x 61mm |
$120
Minimal linear
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel with crystal |
| Size/Chain length: | IC 52mm x 61mm |
$120
SAPPHIRE & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,440
SAPPHIRE & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,016
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,339
SAPPHIRE & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.53CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,844
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,608
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,888
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,140
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.73CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,608
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,786
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,420
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.03CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,860
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,168
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,621
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 2.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,656
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,518
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,024
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,872
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,628
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,484
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,728
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,844
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,680
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,492
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,960
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 3.80CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$14,544
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 2.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$9,180
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,052
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,260
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,512
BLACK DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,628
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,788
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$3,196
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,512
RUBY & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.70CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,440
RUBY & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,016
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 0.15CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,652
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,288
RUBY & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.53CT |
| Stone Weight: | 1.12CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,844
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,608
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,888
Showing 1–48 of 65 resultsSorted by latest



