Showing 673–720 of 2260 resultsSorted by latest
Minimal linear
| Metal: | Stainless steel & ionic plated carnation gold steel with cry |
| Size/Chain length: | IC 25mm x 4mm |
$90
Minimal linear
| Metal: | Ss & ionic plated thin gold 1 steel with crystal |
| Size/Chain length: | IC 25mm x 4mm |
$90
Playful circular shimmer
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel with crystal |
| Size/Chain length: | 25mm x 14mm |
$80
Minimal circular
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel with crystal |
| Size/Chain length: | 10mm x 3.5mm |
$90
Minimal circular
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel with crystal |
| Size/Chain length: | 10mm x 3.5mm |
$90
Molten pebble
| Metal: | Stainless steel & ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | 42mm |
$70
Linked
| Metal: | Stainless steel & ionic plated carnation gold steel with cry |
| Size/Chain length: | IC 51mm x 2mm (Open) |
$60
Playful repetition
| Metal: | Stainless steel & ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | 18.5mm x 4mm |
$70
Playful repetition
| Metal: | Stainless steel & ionic plated thin gold 1 |
| Size/Chain length: | 18.5mm x 4mm |
$70
Showing 673–720 of 2260 resultsSorted by latest



