Showing 49–96 of 29848 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.74 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,826
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,448
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.28 CT BLZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,216
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.50 CT BLZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,656
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 0.40 CT AMS |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,656
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Amethyst Weight: | 0.40 CT AMS |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,480
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Peridot Weight: | 0.65 CT PRDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,546
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.70 CT BLZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,546
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Amethyst Weight: | 0.50 CT AMS |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,546
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Peridot Weight: | 0.45 CT PRDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,800
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,464
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.87 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,564
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,104
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Garnet Weight: | 1.65 CT GRNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,640
LAB GROWN DIAMOND ENGAGEMENT
| Diamond Weight: | 1.55 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,384
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,384
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,590
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,212
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 0.74 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,826
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,206
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Ruby Weight: | 0.65 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,206
Showing 49–96 of 29848 resultsSorted by latest



