Showing 4849–4896 of 7408 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.65 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,959
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,769
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,269
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,222
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.21 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,821
18K MOCHA & WHITE DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.60 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$7,698
18K GREEN & WHITE DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Green Diamond Weight: | 2.50 CT GRN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$7,698
18K GREEN & WHITE DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Green Diamond Weight: | 1.20 CT GRN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$6,258
DIA & FANCY SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Fancy Sapphire Weight: | 53.00 CT FAN.SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,961
DIA & FANCY SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Fancy Sapphire Weight: | 42.00 CT FAN.SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,920
DIA & FANCY SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Fancy Sapphire Weight: | 26.00 CT FAN.SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,987
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.62 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,394
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.65 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,968
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.05 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 6.20 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,372
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.06 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,176
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.65 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,389
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.97 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,026
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.48 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,438
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.47 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,288
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.35 CT SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,356
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.25 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,324
SAPPHIRE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 0.35 CT SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,925
EMERALD & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.25 CT EM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,925
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,619
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.95 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,785
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.98 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,079
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.18 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,281
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,914
Showing 4849–4896 of 7408 resultsSorted by latest



