Showing 4993–5040 of 7408 resultsSorted by latest
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 2.20 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,211
DIAMOND & GREEN AGATE RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,841
DIAMOND & GREEN AGATE EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,869
DIAMOND & GREEN AGATE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,155
DIAMOND & GREEN AGATE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,180
DIAMOND & RED AGATE RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Red Agate Weight: | RED AGATE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,986
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 2.40 CT MX.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,853
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.83 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,348
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.82 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,595
DIAMOND & RED AGATE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Red Agate Weight: | RED AGATE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,508
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 2.00 CT MX.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,597
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.95 CT MX.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,693
FANCY DIAMOND 18K PENDANT
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 3.30 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$8,398
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,790
FANCY DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.98 CT FAN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,582
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 1.75 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,851
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,954
WHITE & GREEN DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.38 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,907
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,719
WHITE & GREEN DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.24 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,848
DIAMOND &FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.12 CT FAN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,353
DIAMOND &FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.15 CT FAN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,117
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.55 CT FAN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,189
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.50 CT FAN.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,561
MOCHA DIA & DIA WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,758
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,885
MOCHA DIA & DIA WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,324
Showing 4993–5040 of 7408 resultsSorted by latest



