Showing 6865–6912 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,492
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,621
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,314
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,502
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,437
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.25 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,984
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Sapphire Weight: | 0.73 CT PRE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,846
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,524
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 1.15 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,225
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,524
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,672
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Russalite Weight: | 1 CT RUSSLIT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,896
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.54 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,563
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.64 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,293
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,703
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,272
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,812
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 1.20 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,626
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,720
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,561
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,553
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.17 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$17,045
Showing 6865–6912 of 7408 resultsSorted by latest



