Showing 7105–7152 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,181
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT BAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,612
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.58 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,146
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT BAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,248
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,735
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,451
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.47 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,347
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.05 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,891
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,463
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,358
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,897
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,459
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,508
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,370
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,076
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,780
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,846
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,007
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,058
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 0.40 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,509
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Ruby Weight: | 0.40 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,509
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.87 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.85 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$17,151
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.95 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$18,100
Showing 7105–7152 of 7408 resultsSorted by latest



