Showing 4129–4176 of 7408 resultsSorted by latest
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Opal Weight: | 0.80 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,744
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.35 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,713
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,212
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.15 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,780
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.00 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,999
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Amethyst Weight: | 2.60 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,464
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Morganite Weight: | 2.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,772
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Morganite Weight: | 0.86 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,533
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.84 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,260
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Morganite Weight: | 0.38 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,523
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Morganite Weight: | 0.40 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,390
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.15 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,944
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.42 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,390
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.70 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,040
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.44 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,523
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.55 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,932
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Morganite Weight: | 0.35 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,856
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,394
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 8.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,800
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Amethyst Weight: | 1.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,982
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.35 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,949
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.47 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,976
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Morganite Weight: | 0.70 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,394
Showing 4129–4176 of 7408 resultsSorted by latest



