Showing 4369–4416 of 7408 resultsSorted by latest
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.95 CT |
| Amethyst Weight: | 7.50 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,384
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.33 CT |
| Amethyst Weight: | 9.50 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,458
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Amethyst Weight: | 1.80 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,577
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.50 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$11,760
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.54 CT |
| Amethyst Weight: | 9.20 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,969
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Morganite Weight: | 0.40 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,788
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.90 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,812
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.30 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,573
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.30 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,709
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Morganite Weight: | 0.30 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,709
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 7.80 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,085
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Amethyst Weight: | 8.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,875
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Amethyst Weight: | 18.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,297
MORGANITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Morganite Weight: | 0.70 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,100
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Amethyst Weight: | 2.60 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,375
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Amethyst Weight: | 15.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,487
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,608
AQUA & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,100
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Amethyst Weight: | 3.00 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,988
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.51 CT |
| Amethyst Weight: | 16.50 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,856
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,718
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,854
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.00 CT |
| Morganite Weight: | 5.50 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$13,488
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.00 CT |
| Morganite Weight: | 4.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,840
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.40 CT |
| Morganite Weight: | 4.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$10,820
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.00 CT |
| Opal Weight: | 5.20 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$16,385
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.60 CT |
| Morganite Weight: | 4.70 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$11,887
Showing 4369–4416 of 7408 resultsSorted by latest



