Showing 4465–4512 of 7408 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.45 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,838
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Opal Weight: | 0.30 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,785
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.85 CT AQM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,345
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$9,031
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Peridot Weight: | 1.00 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,378
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,410
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Amethyst Weight: | 3.10 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,469
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Garnet Weight: | 2.50 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,363
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Morganite Weight: | 0.90 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,345
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,040
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Morganite Weight: | 0.40 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,226
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Amethyst Weight: | 4.70 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,416
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.28 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,907
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.65 CT P.SP |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,214
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Amethyst Weight: | 2.20 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,430
WHIT&MOCHA DIAMOND&SMK EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 + 1.10 MCH |
| Smoky Quartz Weight: | 3.60 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,618
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.48 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,205
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.53 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,942
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.52 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,714
Showing 4465–4512 of 7408 resultsSorted by latest



