Showing 97–144 of 29645 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 0.41 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,448
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 0.25 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,216
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Peridot Weight: | 0.45 CT PRDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Citrine Weight: | 0.40 CT CTRN |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 0.40 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Citrine Weight: | 0.55 CT CTRN |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,546
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Amethyst Weight: | 0.50 CT AMS |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,546
Showing 97–144 of 29645 resultsSorted by latest



