Showing 22705–22752 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.42CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,728
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 2.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,288
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 1.30CTAM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$1,022
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.64CT |
| Stone Weight: | 0.36CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,729
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44CT |
| Stone Weight: | 2.05CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,851
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 2.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,260
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,260
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,900
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 3.25CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,023
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.75CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,958
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.95CT |
| Stone Weight: | 3.25CTGNT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$3,960
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.54CT |
| Stone Weight: | 4.85CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,441
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.54CT |
| Stone Weight: | 5.75CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,808
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,016
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 1.60CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,173
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.53CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,929
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.61CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,016
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 3.50CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,528
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.75CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,101
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | 2.10CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,188
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | 1.85CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,418
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.80CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,893
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | 2.40CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,656
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | 1.70CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,864
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | 2.25CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,764
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | 1.20CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,425
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.02CT |
| Stone Weight: | 0.50CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$828
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.02CT |
| Stone Weight: | 0.65CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$849
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.02CT |
| Stone Weight: | 0.55CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$849
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,288
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 4.25CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,563
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 3.65CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,664
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 4.70CTGNT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,893
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 4.80CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,800
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,000
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$914
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | 1.18CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$6,897
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.83CT |
| Stone Weight: | 0.48CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,040
YELLOW & WHITE DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.28YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$2,412
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.33CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,420
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.07CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$6,912
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 1.20CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$7,819
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.22CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,060
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.35CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,152
DIAMOND WEDDING BAND
| Diamond Weight: | 2.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,260
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,956
Showing 22705–22752 of 29645 resultsSorted by latest



