Showing 22753–22800 of 29645 resultsSorted by latest
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.40CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$2,620
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 0.24CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$1,836
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 0.40CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$3,542
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.27CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$2,829
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.30CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$2,304
DIAMOND&GLASS FILLED RUBY RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.25CTGF.RB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | GlassFilledRuby |
$1,998
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,412
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.65CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,756
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 4.80CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,016
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 1.85CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,584
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.75CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,440
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.92CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,200
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | 2.65CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,140
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 3.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,656
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CTBLKD |
| Stone Weight: | 0.85CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$856
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.80CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$5,695
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.22CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$1,728
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,548
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.25CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,422
BLACK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,468
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | 0.12CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,324
BLACK DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.40CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,592
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.34CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,278
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,195
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.20CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,368
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$3,218
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,536
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,572
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.32CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$2,563
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.45CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,490
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.18CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,152
DIAMOND & SEMI PRECIOUS RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 2.40CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$2,188
DIAMOND & SEMI PRECIOUS RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 4.60CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$2,088
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.58CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,016
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.27CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,566
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.65CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,124
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.35CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,656
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.15CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,252
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.55CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,008
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 4.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,995
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 5.50CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,713
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.26CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,706
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.45CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,160
DIAMOND & SEMI PRECIOUS RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 2.20CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$1,540
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 0.16CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,152
Showing 22753–22800 of 29645 resultsSorted by latest



