Showing 22897–22944 of 29645 resultsSorted by latest
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,822
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,060
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,088
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,377
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,644
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 1.05CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,392
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,644
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,859
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42CTCENTER |
| Stone Weight: | 0.43CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,240
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,096
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,204
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,448
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.55CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,908
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 0.65CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,584
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.85CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,029
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,382
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,051
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.70CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,094
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.80CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,476
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,412
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,477
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,304
LADIES DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,592
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,678
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,865
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,412
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 0.80CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,865
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.15CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,816
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.08CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,924
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,960
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.33CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,332
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.33CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,332
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,016
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,073
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.60CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,929
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,929
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.00CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,649
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.75CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,800
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 4.95CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$2,736
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 1.85CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,204
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 4.25CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$4,176
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 3.65CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,608
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$2,937
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.70CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,476
Showing 22897–22944 of 29645 resultsSorted by latest



