Showing 22849–22896 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | 1.30CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,140
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.00CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,564
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 1.20CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,744
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 1.30CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,261
DIAMOND & MOCHA DIA RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.28CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,332
BLACK DIAMOND & DIA RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.26CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,461
BLACK DIAMOND & DIA RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.78CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,448
DIAMOND & MOCHA DIA RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.85CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,196
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.85CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,700
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CTSP |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,656
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 1.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,923
DIAMOND BLUE TOPAZ RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 2.00CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | BlueTopaz |
$928
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.10CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$806
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | 1.20CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$871
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.30CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | BlueTopaz |
$784
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.90CTAM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Amethyst |
$792
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 1.55CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,483
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,844
HIS & HERS DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,555
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$1,065
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$2,520
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.75CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,346
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 2.50CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,116
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$1,274
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | InvisibleSet |
| StoneType: | Diamond |
$1,188
HIS & HERS DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,086
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$3,960
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,209
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.15CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,571
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,736
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.74CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,131
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.84CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,160
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,520
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,052
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,032
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,016
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.68CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,562
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,916
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,632
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 3.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$16,488
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,100
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 3.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$15,804
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,096
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,016
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,364
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.90CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,620
Showing 22849–22896 of 29645 resultsSorted by latest



