Showing 23761–23808 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,800
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,641
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 2.94CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,773
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 4.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,168
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,389
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.69CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,024
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,130
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.39CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,720
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.62CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,361
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.56CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,022
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 2.15CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,772
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 |
| Stone Weight: | 0.75CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,494
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,494
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,051
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,188
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.13CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,368
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$741
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.51CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,605
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.31CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 0.40CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,527
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.44CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,239
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,113
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67CT |
| Stone Weight: | 0.27CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,391
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.23CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,605
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,375
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,536
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,420
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,040
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,523
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.82CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,274
PERIDOT STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.60CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$360
SAPPHIRE STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$504
RUBY STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.65CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$504
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30CT |
| Stone Weight: | 5.20CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$7,099
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30CT |
| Stone Weight: | 3.60CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,176
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30CT |
| Stone Weight: | 3.80CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$6,984
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,339
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.75CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,339
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | 4.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$5,011
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.90CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,448
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.25CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,032
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,440
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,851
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,044
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,851
GARNET EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.80CTGNT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$547
Showing 23761–23808 of 29645 resultsSorted by latest



