Showing 23809–23856 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.05CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,836
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,742
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.60CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,432
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.95CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,742
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$9,525
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,039
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,232
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 2.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,195
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,058
PERIDOT STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.00CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$316
SAPPHIRE STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$576
AQUAMARINE STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.88CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$403
RHODOLITE STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.30CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$316
AQUAMARINE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.60CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$468
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$3,168
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.26CT |
| Stone Weight: | 2.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$5,760
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.26CT |
| Stone Weight: | 2.10CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Aquamarine |
$4,060
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 2.50CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,036
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,584
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,394
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,260
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,872
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,260
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,952
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,584
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | 1.38CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,944
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | 1CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,944
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,505
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,214
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,152
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$774
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$954
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$799
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,404
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,858
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.72CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,340
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,032
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 3.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,080
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 5.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$16,560
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,480
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,584
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,152
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 4.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$12,600
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,988
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,304
Showing 23809–23856 of 29645 resultsSorted by latest



