Showing 24001–24048 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,901
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,512
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,787
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.95CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,916
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 0.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,620
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 0.60CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,620
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.72CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,772
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,448
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,548
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$864
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,418
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,203
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,304
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.95CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,966
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,203
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.85CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,944
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,051
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,032
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,104
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$9,432
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,352
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.50CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$972
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | 0.36CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,987
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.35CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,231
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.77CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,248
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.30CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,893
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,562
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.32CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,908
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.72CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,045
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,094
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,052
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.15CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,363
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.21CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,477
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.82CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,404
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,278
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,361
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,476
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$900
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$554
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.61CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,880
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,692
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,225
Showing 24001–24048 of 29645 resultsSorted by latest



