Showing 24049–24096 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,461
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,333
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,398
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 2.60CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,527
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 2.10CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,592
SAPPHIRE STUD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$486
AQUAMARINE STUDS
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.50CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$360
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$676
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.88CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$388
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,195
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,238
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,087
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.50CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,924
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 3.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,816
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.18CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,065
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.72CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,944
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 2.55CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,708
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,203
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,412
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,353
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,059
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,184
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.57CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,116
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.39CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,109
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,088
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.46CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,627
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,059
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.30CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,131
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 1.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,239
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.88CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,476
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,476
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,476
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.51CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,181
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$820
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.22CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,297
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$784
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.22CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,361
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.29CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,419
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.82CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,296
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,792
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,046
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,081
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,166
Showing 24049–24096 of 29645 resultsSorted by latest



