Showing 24145–24192 of 29645 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.60CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,440
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,908
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,412
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,492
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,269
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,032
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,253
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,731
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,356
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,326
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,424
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,764
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.25CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,598
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.80CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,844
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,138
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,795
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,592
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,562
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,016
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,168
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,448
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.55CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,728
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.33CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,620
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.40CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,684
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | 0.20CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,189
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.15CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,145
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.15CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,160
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.32CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,212
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,022
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,411
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 3.00CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,296
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,956
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,844
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,792
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,476
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,260
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 0.41CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,109
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.48CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,276
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.39CT |
| Stone Weight: | 0.68CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,420
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,332
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.94CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,202
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.55CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,188
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,513
Showing 24145–24192 of 29645 resultsSorted by latest



