Showing 24193–24240 of 29645 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.88CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,016
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 2.05CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,600
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,620
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,944
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.43CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,032
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,541
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.78CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,808
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.95CT |
| Stone Weight: | 3.50CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$11,016
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,146
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.97CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,564
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30CT |
| Stone Weight: | 4.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$7,128
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.64CT |
| Stone Weight: | 1.25CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,441
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.82CTYL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | YellowDiamond |
$5,846
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 2.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,616
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,376
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.73CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,700
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,900
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,901
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,160
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.36CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,296
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.53CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,036
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,036
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.12CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,916
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.38CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,267
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46CT |
| Stone Weight: | 0.27CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,168
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 0.27CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,880
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,492
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 0.20CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,396
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 0.20CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,274
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,036
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,123
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.37CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,168
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 0.10CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,771
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 0.31CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,168
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | 0.17CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,880
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55CT |
| Stone Weight: | 0.18CTBAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,024
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.95CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,032
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 1.08CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,922
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 1.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,052
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,779
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.40CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,800
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,606
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,132
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.35CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,138
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,966
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.41CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
Showing 24193–24240 of 29645 resultsSorted by latest



