Showing 24481–24528 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | 0.47CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,771
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.85CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,707
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.62CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,196
DIAMOND & BLUE DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.85CTBLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,304
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,707
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.75CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,728
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | 2.70CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$6,408
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.47CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,866
DIA,MOCHA DIA &SMK QRZ EARRING
| Diamond Weight: | 18PT+90MC |
| Stone Weight: | 3.70CTSMK |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | SmokyQuartz |
$2,858
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT+0.92CTMC |
| Stone Weight: | 2.20CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,361
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT+0.75MC |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,664
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.50CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,096
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.52CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,736
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.72CTBLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,168
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 1.00CTBLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,168
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 1.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,700
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.60CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,744
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.95CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,924
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.95CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,492
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.77CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,592
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CTCENTER |
| Stone Weight: | 0.50CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$3,146
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.42CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,390
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.45CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,816
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 1.20CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,636
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 1.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,060
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.95CT |
| Stone Weight: | 0.60CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,968
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.95CT |
| Stone Weight: | 0.60CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,442
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 0.80CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,341
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.55CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,420
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.62CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,792
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.65CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,684
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 1.70CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,870
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | 1.40CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,197
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 0.49CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,096
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 0.50CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,635
OPAL & MULTI SP EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CTSP |
| Stone Weight: | 6.00CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,145
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.00CTPDT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Peridot |
$684
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 1.30CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | BlueTopaz |
$684
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 1.00CTAM |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Amethyst |
$684
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 2.50CTBL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | BlueTopaz |
$1,202
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 3.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,981
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,317
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 4.20CTOPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,145
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.32CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$666
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Tri-Color Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,836
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.06CTBAG.D |
| Metal: | 14K Two-Tone Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
Showing 24481–24528 of 29645 resultsSorted by latest



