Showing 24433–24480 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,318
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.55CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,644
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.85CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,428
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.36CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$2,714
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,325
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.45CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,419
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,851
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT+0.60MCH |
| Stone Weight: | 1.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$5,040
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.38CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,476
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.75CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,540
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$7,560
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.64CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$3,643
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.42CTPNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | PinkDiamond |
$2,534
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,232
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.56CT |
| Stone Weight: | 4.70CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$3,772
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 11.00CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$4,363
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 7.00CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$3,729
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 1.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,816
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.35CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,915
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.50CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,203
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.33CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,728
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.95CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,445
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.28CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,728
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 1.50CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,787
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.95CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,672
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 4.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$6,840
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 0.82CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,564
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.72CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,282
BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.60CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$6,292
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 0.60CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,815
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.96CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,096
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 1.05CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,392
DIAMOND & SEMI PRECIOUS EARRNG
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 5.90CTSEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MixedSemi-Precious |
$2,361
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 4.20CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$2,793
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 7.90CTGNT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,706
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.87CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,923
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 1.67CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,233
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 2.20CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$5,256
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.10CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$6,580
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.62CT |
| Stone Weight: | 0.50CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,901
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.30CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,749
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.36CTMCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,764
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,036
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 2.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,939
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 1.05CTBLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$3,002
Showing 24433–24480 of 29645 resultsSorted by latest



