Showing 25009–25056 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,051
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.00CTAM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$892
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.55CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,231
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.44CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,231
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.63CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,030
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.82CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,404
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,278
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,361
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.58CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,066
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,476
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$900
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$554
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,396
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 1.10CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,396
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,232
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,461
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 2.40CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,620
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 2.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,592
SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$486
RUBY STUD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.65CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$504
EMERALD STUD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.56CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$446
SAPPHIRE STUD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.10CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$676
RUBY STUD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.95CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$597
EMERALD STUD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$597
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,195
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,238
DIAMOND EARRING JACKETS
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,440
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.82CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,123
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$986
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.60CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,564
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,600
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.18CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,080
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.18CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,036
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.60CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,908
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,203
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,245
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,088
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,627
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.80CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,059
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.65CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,059
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 1.30CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,778
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,476
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,476
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$820
Showing 25009–25056 of 29645 resultsSorted by latest



