Showing 25057–25104 of 29645 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.03CT |
| Stone Weight: | 0.32CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$626
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,216
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,792
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.44CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,108
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.42CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,108
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,046
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 1.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$4,248
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 1.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,938
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,828
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,109
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.44CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,965
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,296
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,346
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,132
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.75CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,684
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | 1.10CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,728
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 1.50CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,412
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 1.35CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,448
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,411
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,232
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,577
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,908
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.20CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,376
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 1.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,060
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.68CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,476
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.90CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,332
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,332
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,332
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 1.30CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,872
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 1.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,800
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,778
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,145
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,800
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,490
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.70CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,490
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,032
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,253
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,356
DIAMOND HOOPS
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,424
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,260
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,764
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.36CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,814
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.25CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,620
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,022
Showing 25057–25104 of 29645 resultsSorted by latest



