Showing 25249–25296 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,124
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.58CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,318
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT+0.90CTMC |
| Stone Weight: | 2.20CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,361
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 0.80CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,629
CITRINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.85CTCTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Citrine |
$676
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 2.50CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,965
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,044
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,440
MORGANITE EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.40CTMRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$691
EMERALD EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 1.60CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,296
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,098
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,116
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.13CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$813
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$612
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,576
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$900
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$878
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$806
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$784
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$792
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$741
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$684
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$684
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$666
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$597
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$604
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$496
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,147
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,053
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.1CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$792
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,029
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$774
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.41CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,080
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 4CT |
| Stone Weight: | 12.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$18,900
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 4.3CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$16,560
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.88CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,764
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.53CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,638
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 1.47CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,628
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,548
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,260
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.15CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,800
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,231
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.14CT |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,854
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.65CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,598
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.70CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,634
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
Showing 25249–25296 of 29645 resultsSorted by latest



