Showing 25201–25248 of 29645 resultsSorted by latest
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 4.00CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,728
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 5.15CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,246
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,144
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | 0.75CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,756
CITRINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29CT |
| Stone Weight: | 0.70CTCTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Citrine |
$1,548
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.35CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,044
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.30CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,490
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$972
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.30CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,231
FANCY DIA &SMOKY QUARTZ EARRIN
| Diamond Weight: | 29PT+135B |
| Stone Weight: | 25.00CTSMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | SmokyQuartz |
$5,140
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.30CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$2,930
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.45CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,102
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46CT |
| Stone Weight: | 0.60CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,157
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CTBLKD |
| Stone Weight: | 1.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,202
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 0.85CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,708
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.45CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$2,512
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.74CT |
| Stone Weight: | 1.50CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$4,442
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.30CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,070
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85CT |
| Stone Weight: | 0.90CTBLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,464
DIA, MOCHA BLACK DIA EARRING
| Diamond Weight: | 50PT+62BK |
| Stone Weight: | 0.62CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,917
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 6.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$3,427
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 0.43CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,700
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | 0.70CTBLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,858
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,944
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.95CTSMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | SmokyQuartz |
$972
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 1.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,432
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.49CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,166
RUBY EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.55CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$604
BLUE DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.42CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,116
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.95CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,477
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,404
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 5.40CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,900
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 3.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,246
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,088
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 0.50CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,613
DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,498
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.38CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,782
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.35CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,821
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.36CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,936
MOCHA DIAMOND & DIA EARRINMG
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 1.60CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,076
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 1.12CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,296
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12CT+0.48BLK |
| Stone Weight: | 2.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,864
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30CTBLKD |
| Stone Weight: | 3.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,382
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 2.00CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,659
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70CT |
| Stone Weight: | 1.06CTMX.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,464
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.88CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,526
Showing 25201–25248 of 29645 resultsSorted by latest



