Showing 25729–25776 of 29645 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 3.00CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,305
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.00CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$3,168
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.05CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$8,028
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,904
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.28CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$986
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.73CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,412
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,281
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,600
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,808
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,469
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,560
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,968
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,369
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,176
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,812
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 3.88CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$15,840
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 6.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$25,632
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 8.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$25,920
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 5.95CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$19,008
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 6.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$20,520
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 6.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$22,104
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 4.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$15,624
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 3.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$11,304
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,624
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 4.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$12,168
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,408
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,020
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 3.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$10,512
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 4.30CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$6,336
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.95CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$7,920
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.25CTRB |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,696
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 4.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,328
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 3.55CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$5,018
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 7.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$24,336
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,703
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,104
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.45CT |
| Stone Weight: | 8.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$5,616
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 6.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$4,752
RUBY BRACELET
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.25CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$900
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,274
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.40CT |
| Stone Weight: | 11.25CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$10,584
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$813
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$864
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$957
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 6.45CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,200
Showing 25729–25776 of 29645 resultsSorted by latest



