Showing 25777–25824 of 29645 resultsSorted by latest
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 3.00CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$5,544
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 2.10CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$5,256
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.25CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,848
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 2.50CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$6,732
MORGANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 2.50CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$6,962
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.60CTRHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$6,624
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 1.80CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$6,552
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,808
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,104
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 4.50CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$8,388
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 3.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$7,956
RUBY BRACELET
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 6.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,960
EMERALD BRACELET
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 4.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,960
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 5.20CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$8,568
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 8.45CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$11,196
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 11.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,868
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 5.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$17,640
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,188
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,008
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 8.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$9,648
GARNET & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 18.2CTGRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$4,608
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,340
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.61CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,484
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,123
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | 2.60CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$6,696
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.40CT |
| Stone Weight: | 9.00CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$9,504
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,029
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$835
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$972
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$993
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$813
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,152
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,036
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$921
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$864
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$957
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,764
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 6.45CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,200
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 5.00CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$7,308
PERIDOT & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.50CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,930
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 3.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,305
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,973
AMETHYST & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.10CTAM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$2,930
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.22CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$986
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.21CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$986
Showing 25777–25824 of 29645 resultsSorted by latest



