Showing 25825–25872 of 29645 resultsSorted by latest
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,968
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,369
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.95CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$7,920
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 4.80CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,328
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 3.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$5,868
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 3.75CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$5,342
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.45CT |
| Stone Weight: | 8.00CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$5,616
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.20CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,461
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.78CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,535
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.53CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,212
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,432
DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,055
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.95CT |
| Stone Weight: | 1.80CTBLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$8,352
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,572
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$3,294
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,181
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.38CT |
| Stone Weight: | 1.55CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$8,604
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 4.25CTAM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$1,526
LADIES DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,101
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 0.45CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,232
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.34CT |
| Stone Weight: | 0.58CTBLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$2,016
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 0.30CTBLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,512
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$5,112
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$4,392
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,268
DIAMOND & BROWN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.19CT |
| Stone Weight: | 0.35CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,872
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.40CTPDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,008
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.15CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,252
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.05CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$1,245
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.55CTRHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,036
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.85CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,008
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 7.00CTAM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Amethyst |
$1,944
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 3.50CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$3,060
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 2.60CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,275
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 4.10CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$2,995
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,016
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 3.90CTAM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$1,641
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,944
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.25CTBLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$1,533
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 4.10CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$2,980
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 3.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,145
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 2.00CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,634
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$1,526
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,432
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 6.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,620
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.58CTMCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,493
Showing 25825–25872 of 29645 resultsSorted by latest



