Showing 26353–26400 of 29645 resultsSorted by latest
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 2.10CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,598
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 2.10CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,260
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 2.65CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,462
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,778
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,636
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.41CT |
| Stone Weight: | 5.50CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$2,880
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,224
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.35CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,016
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 4.20CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,614
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 4.90CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$3,600
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 4.60CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$2,145
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,612
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31CT |
| Stone Weight: | 1.20CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,598
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,296
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$921
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 4.70CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$1,893
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 2.85CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,080
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.23CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,555
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.32CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$2,016
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.98CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,420
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.35CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$3,664
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.15CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$2,581
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.33CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,742
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.32CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$2,250
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 1.10CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,296
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.25CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,332
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,814
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,412
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 2.00CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$1,224
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.77CT |
| Stone Weight: | 1.80CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,621
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 0.24CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,922
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.16CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,188
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 1.52CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$5,630
DIAMOND & BLUE DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 0.20CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$1,296
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.53CTBLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlueDiamond |
$4,053
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,294
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 0.44CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,757
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44CT |
| Stone Weight: | 0.95CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,600
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.24CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,811
MULTI COLOR DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 40PT+55BR |
| Stone Weight: | 0.55CTBLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$4,010
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.35CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,872
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | SmokyQuartz |
$979
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 4.90CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,980
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 2.60CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,275
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,016
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.48CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,476
Showing 26353–26400 of 29645 resultsSorted by latest



