Showing 26401–26448 of 29645 resultsSorted by latest
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42CT+200B |
| Stone Weight: | 6.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$8,064
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.60CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,526
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.85CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,469
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.85CT |
| Stone Weight: | 3.40CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$11,610
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.85CT |
| Stone Weight: | 3.30CTBLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$10,800
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,713
DIAMOND & BROWN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | 0.16CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,095
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,432
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.42CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,807
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07CT |
| Stone Weight: | 0.30CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,267
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,390
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.20CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,490
MOCHA DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 2.28CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$6,948
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 2.00CTBLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | BlackDiamond |
$5,731
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$2,707
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04CT |
| Stone Weight: | 0.55CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$979
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52CT |
| Stone Weight: | 0.30CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$3,024
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 5PT+15PT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,152
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.58CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,616
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 3.20CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$8,208
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.45CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$4,788
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.80CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,818
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 2.15CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,148
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 1.15CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$5,508
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | 0.65CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$1,872
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | 0.75CTMCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | MochaDiamond |
$2,786
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CTFANSP |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,656
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05CT |
| Stone Weight: | 0.40CTCTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Citrine |
$741
DIAMOND & PERIDPT RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.10CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$806
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.10CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$799
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,584
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Emerald |
$1,375
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | PrincessCut |
| StoneType: | Diamond |
$950
DIAMOND & COLOR ST RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,419
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,209
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.40CTCENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,700
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$4,104
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.65CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$2,995
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$7,632
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,096
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.15CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$5,364
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.00CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,390
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.40CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,440
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 2.80CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,512
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,822
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,060
Showing 26401–26448 of 29645 resultsSorted by latest



