Showing 26497–26544 of 29645 resultsSorted by latest
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 1.20CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,030
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$2,937
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 1.10CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$3,204
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,448
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,044
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35CT |
| Stone Weight: | 1.25CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$2,462
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.50CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,916
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.25CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$2,916
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,850
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,016
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.12CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$2,584
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,699
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,432
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,196
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.65CTAQ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$1,656
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,569
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,411
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$2,160
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.40CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,360
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,360
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,792
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,684
OPAL RING
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,130
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,396
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 1.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,022
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,072
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,497
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,036
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,987
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,468
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$892
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,389
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,231
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$2,102
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Emerald |
$1,684
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 0.85CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$3,787
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 1.25CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$3,204
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24CT |
| Stone Weight: | 0.45CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,641
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$3,600
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06CT |
| Stone Weight: | 1.20CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$993
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 0.75CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Sapphire |
$1,944
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32CT |
| Stone Weight: | 0.70CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Ruby |
$1,944
DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.42CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Round |
| StoneType: | Diamond |
$1,540
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.38CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,382
HIS&HERS DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | Baguette |
| StoneType: | Diamond |
$1,692
DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,644
Showing 26497–26544 of 29645 resultsSorted by latest



