Showing 26449–26496 of 29645 resultsSorted by latest
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,377
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 1.05CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,392
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.43CT |
| Stone Weight: | 0.42CTCENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,240
SEMI MOUNT
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,096
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.80CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,448
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.80CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$2,232
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48CT |
| Stone Weight: | 0.56CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$2,196
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26CT |
| Stone Weight: | 0.56CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,620
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,382
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,382
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$856
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08CT |
| Stone Weight: | 0.80CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,476
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45CT |
| Stone Weight: | 0.42CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,692
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 0.90CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,477
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 0.50CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$3,153
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.84CT |
| Stone Weight: | 0.80CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,729
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,304
LADIES DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,108
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.40CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,592
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.25CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,592
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,592
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,865
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.15CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$3,816
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 1.08CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,924
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60CT |
| Stone Weight: | 0.85CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,960
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.33CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$1,332
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22CT |
| Stone Weight: | 0.30CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,332
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,016
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.60CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$2,073
RUBY & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.60CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$1,929
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 0.45CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$1,929
LADIES’ DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,973
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | 0.90CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$1,310
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.40CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$2,620
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 0.85CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,649
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 0.95CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,592
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 4.20CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$3,758
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65CT |
| Stone Weight: | 1.70CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,808
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 4.30CTPRD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,952
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 4.70CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$2,304
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40CT |
| Stone Weight: | 2.85CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$2,505
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 4.25CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$4,176
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 4.70CTGNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$4,060
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | 2.85CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$3,672
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.90CT |
| Stone Weight: | 4.80CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$7,776
OPAL & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.55CT |
| Stone Weight: | 3.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$5,976
Showing 26449–26496 of 29645 resultsSorted by latest



