Showing 1–48 of 216 resultsSorted by latest
Beaded
| Metal: | Stainless steel & black onyx round bead & black elastic rope |
| Size/Chain length: | IC 18cm |
$80
Beaded
| Metal: | Ionic plated black steel & grey hematite bead & black elasti |
| Size/Chain length: | IC 18cm |
$100
Playful circular shimmer
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel with crystal |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm |
$130
Playful circular shimmer
| Metal: | Ionic plated grey 6 steel & ionic plated thin gold 6 steel w |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm |
$130
Minimal circular
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel with crystal |
| Size/Chain length: | IC Fully adjustable |
$90
Minimal circular
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel with crystal |
| Size/Chain length: | IC Fully adjustable |
$90
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & brown leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$80
Beaded
| Metal: | Stainless steel & grey hematite round bead & grey elastic ro |
| Size/Chain length: | IC 18cm |
$80
Beaded
| Metal: | Stainless steel & black onyx round bead & black elastic rope |
| Size/Chain length: | IC 18cm |
$80
Wrapped & braided
| Metal: | Ionic plated black steel & tan leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$80
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & brown leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$70
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & black leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$70
Wrapped & braided
| Metal: | Ionic plated black steel & tan leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$90
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & brown leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$80
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & black leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$80
Wrapped & braided
| Metal: | Ionic plated black steel & tan leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$90
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & brown leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$80
Wrapped & braided
| Metal: | Stainless steel & black leather |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$80
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm / 1" extender - Lobster closure |
$90
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm / 1" extender - Lobster closure |
$90
Sculptured drops
| Metal: | Stainless steel |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm / 1" extender - Lobster closure |
$70
Link
| Metal: | Stainless steel & ionic plated gunmetal steel |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Adjustable |
$120
Iconic id
| Metal: | Stainless steel & ionic plated thin gold 1 |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$100
Warped rings
| Metal: | Stainless steel & ionic rose gold plated steel |
| Size/Chain length: | IC 160mm (Maximum) - Toggle closure |
$130
Warped rings
| Metal: | Stainless steel |
| Size/Chain length: | IC Fully adjustable - Adjustable slider closure |
$80
Warped rings
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | IC Fully adjustable - Adjustable slider closure |
$90
Showing 1–48 of 216 resultsSorted by latest



