Bracelet
Shop Our Range Below
Showing 193–216 of 216 resultsSorted by latest
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,152
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,656
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,036
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$921
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$864
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$957
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.36CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,764
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 6.45CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,200
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 5.00CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$7,308
PERIDOT & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.50CTPDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Peridot |
$2,930
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 3.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$4,305
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 3.00CTRHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$2,973
AMETHYST & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 2.10CTAM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Amethyst |
$2,930
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.22CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$986
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.21CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$986
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15CT |
| Stone Weight: | 0.22CTBAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,706
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,281
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,968
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,369
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.95CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$7,920
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 4.80CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,328
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 3.75CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$5,868
Showing 193–216 of 216 resultsSorted by latest



