Bracelet
Shop Our Range Below
Showing 145–192 of 216 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 4.80CTSP |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,328
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.27CT |
| Stone Weight: | 3.55CTAQ |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$5,018
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 7.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$24,336
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$6,703
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,104
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2.45CT |
| Stone Weight: | 8.00CTRHD |
| Metal: | 14K White Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$5,616
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 6.00CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$4,752
RUBY BRACELET
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 0.25CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$900
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.20CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,274
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.40CT |
| Stone Weight: | 11.25CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$10,584
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,124
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.10CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$813
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$864
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.14CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$957
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 6.45CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,200
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.20CT |
| Stone Weight: | 4.50CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$6,696
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 4.00CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$6,379
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 3.00CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$5,544
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.90CT |
| Stone Weight: | 2.10CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$5,256
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.25CTRB |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$7,848
AQUAMARINE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 2.50CTAQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Aquamarine |
$6,732
MORGANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 2.50CTMRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Morganite |
$6,962
RHODOLITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 3.60CTRHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Rhodolite |
$6,624
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.44CT |
| Stone Weight: | 1.80CTOPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Opal |
$6,552
DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$3,808
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.50CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Rose Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$4,104
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 4.50CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$8,388
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.08CT |
| Stone Weight: | 3.10CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$7,956
RUBY BRACELET
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 6.00CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$3,960
EMERALD BRACELET
| Diamond Weight: | |
| Stone Weight: | 4.90CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$3,960
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 5.20CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$8,568
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 2CT |
| Stone Weight: | 8.45CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$11,196
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.38CT |
| Stone Weight: | 11.00CTSP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Sapphire |
$5,868
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 5.00CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$17,640
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.28CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,188
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.23CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,008
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33CT |
| Stone Weight: | 8.40CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$9,648
GARNET & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.50CT |
| Stone Weight: | 18.2CTGRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Garnet |
$4,608
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.25CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,340
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.61CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$2,484
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.21CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,123
RUBY & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.25CT |
| Stone Weight: | 2.60CTRB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Ruby |
$6,696
EMERALD & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 1.40CT |
| Stone Weight: | 9.00CTEM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Emerald |
$9,504
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$1,029
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.11CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$835
DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.12CT |
| Stone Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
| StoneShape: | |
| StoneType: | Diamond |
$972
Showing 145–192 of 216 resultsSorted by latest



