Showing 49–78 of 78 resultsSorted by latest
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | IC 24" - Adjustable slider closure |
$100
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel |
| Size/Chain length: | IC 24" - Adjustable slider closure |
$100
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm / 1" extender - Lobster closure |
$90
Sculptured drops
| Metal: | Ionic plated thin gold 1 steel |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm / 1" extender - Lobster closure |
$90
Sculptured drops
| Metal: | Stainless steel |
| Size/Chain length: | IC 17.5cm / 1" extender - Lobster closure |
$70
Link
| Metal: | Stainless steel & ionic plated gunmetal steel |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Adjustable |
$120
Iconic id
| Metal: | Stainless steel & ionic plated thin gold 1 |
| Size/Chain length: | IC 19cm - Magnetic closure |
$100
Playful repetition
| Metal: | Stainless steel & ionic plated carnation gold steel |
| Size/Chain length: | 18.5mm x 4mm |
$70
Playful repetition
| Metal: | Stainless steel & ionic plated thin gold 1 |
| Size/Chain length: | 18.5mm x 4mm |
$70
Warped rings
| Metal: | Stainless steel & ionic rose gold plated steel |
| Size/Chain length: | IC 160mm (Maximum) - Toggle closure |
$130
Warped rings
| Metal: | Stainless steel |
| Size/Chain length: | IC Fully adjustable - Adjustable slider closure |
$80
Showing 49–78 of 78 resultsSorted by latest



