Showing 4753–4800 of 7408 resultsSorted by latest
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Garnet Weight: | 4.50 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,079
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Morganite Weight: | 1.75 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,412
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 4.30 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,557
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 20.20 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,614
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 15.80 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,125
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Amethyst Weight: | 15.40 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,301
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Amethyst Weight: | 23.30 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,485
BROWN DIAMOND & SMK EARRING
| Diamond Weight: | 0.73 CT MCH.D |
| Smoky Quartz Weight: | 29.20 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,687
MOCHA DIAMOND&AMETHYST EARRING
| Diamond Weight: | 0.73 CT MCH.D |
| Amethyst Weight: | 24.50 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,843
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Amethyst Weight: | 20.40 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,161
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.75 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,124
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Morganite Weight: | 0.75 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,124
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.70 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,412
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.75 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,517
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.45 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,267
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Amethyst Weight: | 3.50 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,636
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Amethyst Weight: | 4.70 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,573
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Morganite Weight: | 2.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,048
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Garnet Weight: | 2.75 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,419
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Peridot Weight: | 2.25 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,168
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.80 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,600
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Morganite Weight: | 2.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,600
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Amethyst Weight: | 1.90 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,060
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Morganite Weight: | 2.50 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,365
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.85 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,226
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Amethyst Weight: | 5.10 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,165
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Garnet Weight: | 3.10 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,050
PERIDOT & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Peridot Weight: | 2.00 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,006
AQUAMARINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.75 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,600
MORGANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Morganite Weight: | 1.70 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,193
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Garnet Weight: | 2.40 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,988
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Opal Weight: | 0.50 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,883
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Garnet Weight: | 3.00 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,564
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Peridot Weight: | 2.40 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,988
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.75 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,391
Showing 4753–4800 of 7408 resultsSorted by latest



