Showing 4705–4752 of 7408 resultsSorted by latest
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Morganite Weight: | 1.30 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,734
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.20 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,653
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.80 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,970
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Peridot Weight: | 1.60 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,054
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.65 CT SMK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,361
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.15 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,519
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.62 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,594
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.47 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,129
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Peridot Weight: | 1.25 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,309
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,212
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Morganite Weight: | 1.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,309
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Morganite Weight: | 2.60 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,482
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Opal Weight: | 6.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$8,032
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Amethyst Weight: | 2.45 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,492
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.05 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,482
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Garnet Weight: | 5.50 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,850
RHODOLITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Rhodolite Weight: | 1.50 CT RHD |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,132
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 1.20 CT EM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,566
18K MOCHA & WHITE DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 4.00 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$10,539
18K MOCHA & WHITE DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 4.40 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$11,623
18K GREEN & WHITE DIAMOND PNDT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Green Diamond Weight: | 2.50 CT GRN.D |
| Metal: | 18K Rose Gold |
$5,054
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Aquamarine Weight: | 4.00 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,982
DIAMOND & CARNELIAN EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Carnelian Weight: | 0.83 CT CRN |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,113
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Garnet Weight: | 11.00 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$7,992
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,918
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.47 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,912
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,286
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Peridot Weight: | 2.20 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,805
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.75 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,631
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Amethyst Weight: | 8.40 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,555
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.46 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,413
DIAMOND & SODALITE EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sodalite Weight: | SODALITE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,027
DIAMOND & SODALITE EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sodalite Weight: | SODALITE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,971
DIAMOND & SODALITE EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sodalite Weight: | SODALITE |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,106
Showing 4705–4752 of 7408 resultsSorted by latest



