Showing 5089–5136 of 7408 resultsSorted by latest
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 2.15MCH+0.24BLK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$9,875
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.10MCH+0.12BLK |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,790
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.75 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,300
MORGANITE & DIA BUTTERFLY PEND
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Morganite Weight: | 2.55 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,696
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.90BLK+0.55MCH |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$9,283
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,597
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.98 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,094
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.58 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 2.20BLK+1.17MCH |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$13,577
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.95 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.80 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,110
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,041
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.38 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,899
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$12,286
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.95 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$9,489
Showing 5089–5136 of 7408 resultsSorted by latest



